Karlīna Vaivode izcīna 1. vietu Eiropas kausa posmā ILCA 4 klasē

Vācijā Warnemundes Warnemuender Woche pilsētā noslēdzies kārtējais Eiropas kausa posms ILCA klasei, kurā piedalījās Karlīna Vaivode, Kārlis Junkers, Ričards Muciņš, Viesturs Simsons un Emīls Amsils.

Sacensības notika ļoti stipra vēja apstākļos, kad stabilais vējš pūta 10-12m/s, bet brīzēs 15-17m/s, kas bija nopietns pārbaudījums jaunajiem burātājiem, bet neskatoties uz grūtībām, Sporta Burāšanas kluba audzēkne Karlīna Vaivode spēja izcīnīt 1.vietu ILCA4 klasē sievietēm 8 dalībnieču konkurencē.

Augstākais rezultāts ILCA 6 klasē – Ričardam Muciņam, kurš izcīnīja 16. vietu ILCA 6 klasē 51 sportista konkurencē (3. vieta U19 grupā), savukārt, Viesturs Simsons – 31. vietu (6. vieta U19 grupā), Ričards Pļaviņš – 37. vietu (9. vieta U17 grupā), Emīls Amsils ierindojās 42. vietā (8. vieta U19 grupā).

ILCA 7 klasē Kārlis Junkers izcīnīja 34. vietu 47 sportistu konkurencē (12. vieta U21 grupā).