Karlīna Vaivode izcīna zeltu Igaunijas kausa posmā ILCA 4 klasē

Laika posmā no 9. līdz 11. jūnijam Tallinā norisinājās Igaunijas kausa posms Tallinna Jahtklubi Karikavõistlused 2023 (EKV etapp), kurā piedalījās Latvijas sportisti no Sporta burāšanas akadēmijas, JK Engure, JSS Jūrmala, Rīgas jahtkluba un Zvejniekciema Jauniešu ūdens sporta klubs (ZJUSK) trīs klasēs – ILCA 4, ILCA 6 un ILCA 7.

ILCA 4 klasi pārstāvēja Karlīna Vaivode, Ulla Katrīna Dubra, Gabriels Civjans un Rūdolfs Čudars, ILCA 6 klasē – Jēkabs Čodars, Elza Cibule, Paula Laipniece, Viesturs Simsons, Šārona Alīda Caune, Emīls Mikus Baškevics, Rihards Pļaviņš un Elīna Brence. Savukārt, ILCA 7 klasē startēja Kārlis Junkers un Kārlis Dubra.

Pēc 3 saspringtām sacensību dienām, Karlīna Vaivode ILCA 4 klasē 28 dalībnieku konkurencē pārliecinoši noturēja 1. vietu, tādējādi ierinodojoties pirmajā vietā gan kopvērtējumā, gan dāmu kategorījā.

ILCA 4 klasē Ulla Katrīna Dubra ierindojās 15. vietā, Gabriels Civjans 24. vietā un Rūdolfs Čudars, kurš šogad burā pirmo sezonu – 25. vietā.

ILCA 6 klasē 28 dalļibnieku konkurencē, piekāpojoties diviem igauņiem, Jēkabs Čodars izcīnīja 3. vietu. Sīvā konkurencē Elza Cibule, Paula Laipniece, Viesturs Simsons ieņēma attiecīgi 7, 8. un 9. vietu, savukārt, Šārona Alīda Caune, Emīls Mikus Baškevics, Rihards Pļaviņš – 11., 12. un 13. vietu. Elīna Brence ierindojās 24. vietā.

Kārlis Junkers ILCA 7 klasē 16 dalībnieku konkurencē izcīnīja 4. vietu kopvērtējumā un 1. vietu U21 jauniešu ieskaitē, aiz sevis atstājot Kārli Dubru, kurš kopvērtējumā ierindojās 10. vietā.