Villiams Osipovs izcīna 1. vietu 41. Garda Meeting sacensībās

Pagājušajā nedēļā Gardas ezerā notika dalībnieku ziņā skaitliski lielākās Optimist jahtu klases sacensības “41th Garda Meeting”, kurās Dāvja Andersona, Aivas Zumentes un Ērika Zvilnas pavadībā startēja 16 burātāji no trim jahtklubiem – Jauniešu burāšanas kluba “Jūrmala”/Jūrmalas sporta skolas, Zvejniekciema Jauniešu ūdens sporta kluba (ZJUSK) un Burāšanas kluba 360 audzēkņi.

Šajās sacensībās piedalījās vairāk kā 1200 jauno Optimist burātāji. Visi burātāji bija sadalīti divās vecuma grupās: U16 juniori 11 – 15 vecumā (var piedalīties arī jaunāki par 11 gadiem), un U11. Cadetti, kurā startēja 9-10 gadus veci bērni. Juniores grupā pirmās divas dienas notika priekšsacīkstes, kur tika noteiktas finālu braucienu grupas.

Latviju pārstāvēja Gustavs Plato, Ansis Čodars, Otto Reneslācis un Toms Andrejevs tika Bronzas grupā, savukārt, Emerald grupā ierindojās Elza Reneslāce, Elizabete Lībķena, Lauma Riekstiņa, Nikola Kamergrauze, Jēkabs Ozoliņš, Justins Matvejevs un Artis Graudums. Pearl grupā burāja Niklāvs Kulbergrs, Čonis Lācis un Artūrs Civjans. Cadetti grupu pārstāvēja Mētra Timrota un Viliams Osipovs.

Villiams Osipovs

Junioru ieskaitē, 5 flotēs pa 211 burātājiem katrā flotē, startēja 1040 dalībnieki, no vairāk kā 30 valstīm.

Četri Jūrmalas burātāji fināla braucienos startēja Bronzas grupā, Gustavs Plato šoreiz izcīnīja 27. vietu grupā, Ansis Čodars 68. grupā, Otto Reneslācis 81., bet Toms Andrejevs 100. vietu savā grupā.

Smaragda grupā labākais rezultāts Elzai Reneslācei 39. vieta grup, Elizabete Lībķenai 107. vieta, Lauma Riekstiņa 109. vieta, Nikolai Kamergrauzei 125. vieta, Justinam Matvejevam 117. vieta, Artim Graudumam 169.vieta, bet Jēkabs Ozoliņš ierindojās 188. grupā.

Pērļu grupā Niklāvs Kulbergs ieguva 117. vietu, Artūrs Civjans ierindojās 122. vietā, savukārt, Čonis Lācis 123. vietā.

Mētra Timrota Cadetti grupā ierindojās 52. vietā, bet Villiams Osipovs Cadetti grupā 81 burātāja konkurencē izcīnīja PIRMO VIETU. No sirds apsveicam!

Kā norāda Jauniešu burāšanas klubs “Jūrmala” un Jūrmalas sporta skolas trenere I. Aile, Gardā nekad nav bijušas vieglas sacensības, taču lieliska iespēja iegūt pieredzi mācoties no labākajiem.