Patiess Sports konference – “Kā būt labākam sportistam?”

Latvijas Antidopinga birojs aicina Jūs piedalīties tiešsaistē rīkotajā  5. Patiess Sports konferencē – “Kā būt labākam sportistam?”.

Konference notiek 2023. gada 15. aprīlī, no 10:00-14:00.

Kā ik gadu, konference veltīta starptautiskajai dienai “Par tīru sportu”. Mēs ticam, ka sports bagātina mūsu jauniešu dzīvi un sports nav tikai par uzvarām vai zaudējumiem, sportiskos rezultātus ietekmē vairāki faktori. Mēs varam palīdzēt sportistiem veidot prasmes un raksturu, kas nodrošinās ilgstošus panākumus, lai kļūtu par mūsu nākotnes līderiem. Tāpēc šogad, jubilejas 5. Patiess Sports konferencē, būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti: ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti. 

Mēs aicinām Jūs dalīties ar konferences informāciju sporta federāciju biedru, sporta skolu, treneru, sporta skolotāju, sportistu vecāku, medicīnas speciālistu, sporta nozares politikas veidotāju un visu to interesentu vidū, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā.  

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, plašāka informācija par konferenci un reģistrācija:https://www.patiessports.lv/ un Latvijas Antidopinga biroja mājaslapā.   

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas.