Noslēdzies Rīgas Atklātais Čempionāts Burāšanā 2021 Laser klasē

Vējainā, bet saulainā nedēļas nogalē no 25. līdz 26. septembrim Ķīšezerā, Burāšanas kluba 360 teritorijā, jau otro gadu pēc kārtas notika Rīgas Atklātais Čempionāts Burāšanā 2021 Laser klasē, kurš pulcēja Latvijas Laser klases burātājus no pieciem jahtklubiem – Rīgas Jahtkluba, Sporta Burāšanas Akadēmijas/ Kluba 360, JSS/JBK Jūrmala, Jahtkluba Engure un Rojas Zēģelētāju skolas.

Sacensības notika trīs dažādās Laser klasēs, no kurām divas ir Olimpiskās jahtu klases. Laser Standard/ ILCA 7 klasē vīriešu klasē par čempionu kļuva Kārlis Dubra ( JK Engure), otrajā vietā ierindojās Ņikita Lakstīgala (Sporta Burāšanas Akadēmijas/ Kluba 360), trešajā palika Mārtiņš Junkers (Sporta Burāšanas Akadēmijas/ Kluba 360). Laser Radial/ILCA 6 Olimpiskajā klasē par Rīgas čempioniem sieviešu grupā kļuva Jete Mezīte (JSS/JBK Jūrmala), bet vīriešu grupā Emīls Mikus Baškevičš (Rīgas Jahtklubs).

Visvairāk pārstāvētajā Laser 4,7/ILCA 4 klasē jauniešu grupā Rīgas čempiona titulu izcīnīja Karlīna Vaivode (Sporta Burāšanas Akadēmijas/ Kluba 360), sudrabu Marta Rupenheite (JSS/JBK Jūrmala), savukārt, bronzu Šārona Caune (JSS/JBK Jūrmala). Puišu grupā par Rīgas čempionu kļuva Rihards Muciņš (Rīgas Jahtklubs), sudrabu izcīnīja kluba biedrs Viesturs Simsons (Rīgas Jahtklubs), bet sīvā cīņā starp rīdziniekiem iespraucās jūrmalnieks Jēkabs Čodars (JSS/JBK Jūrmala), izcīnot bronzas medaļu.

Paldies par regates organizēšanu Latvijas Laser Burātāju Asociācijai, savukārt, par finasiālo atbalstu – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam.