2021. gadā izcīnītās godalgas Eiropas un Pasaules čempionātos

VINDSĒRFINGS

VIĻŅU BURĀŠANĀ

Valters Videnieks (LAT33)

3. vieta
Noerstick Cold Hawaii PWA Youth Windsurf Wave World Cup 2021 (World Tour sacensības Dānijā)

IQFOIL klasē

Miks Bušmanis (LAT36)

3. vieta U15 grupā
IQFoil Pasaules čempionātā jauniešiem (Itālijā)

3. vieta U15 grupā
Jauniešu un Junioru Eiropas čempionāts 2021 IQFoil klasē (Horvātijā)

5. vieta U15
Eiropas čempionāts Techno293 (Tallinā)

Dāvis Mazais (LAT29)

4.vieta U17 grupā
Jauniešu un Junioru Eiropas čempionāts 2021 IQFoil klasē (Horvātijā)

6. vieta U17 grupā
IQFoil Pasaules čempionātā jauniešiem (Itālijā)

Jānis Preiss (LAT23)

2.vieta
Masters world championship IQFOIL (Polijā)

TECHNO 293

Viljams Preiss (LAT83)

3. vieta U15 grupā
Eiropas čempionāts Techno293 (Tallinā)

Kristers Krauklis (LAT21)

3. vieta U13 grupā ar burām līdz 5.0
Eiropas čempionāts Techno293 (Tallinā)

Gustavs Menģelsons (LAT126)

10. vieta U13 grupā
Eiropas čempionāts Techno293 (Tallinā)

RACEBOARD KLASĒ

Vita Matīse (LAT1)

1.vieta
Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē (Latvijā)

Ilona Grīnberga (LAT18)

2. vieta
Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē (Latvijā)

Helēna Rožkalne (LAT558)

3.vieta
Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē (Latvijā)

Zane Atstāja (LAT390)

5. vieta
Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē (Latvijā)

Tīna Zēmane (LAT7)

10. vieta
Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē (Latvijā)

LASER (ILCA)

ILCA 4.7 klasē

Mārtiņš Atilla (LAT219015)

1.vieta
Pasaules Čempionātā ILCA 4.7 (Īrija)

1.vieta
Laser Radial Man un Laser Radial U19 boys (Slovēnija)

ILCA 6

Estere Kumpiņa (LAT216188)

5. vieta
Pasaules čempionāts ILCA 6 klasē sievietēm vecumā zem 21 gadiem (Polijā)

Optimist klase

Rihards Pļaviņš LAT120

2.vieta
Spinnaker Regate 2021 (Tallina)

Jūlijs Kaugars (LAT99)

3.vieta
Spinnaker Regate 2021 (Tallina)

 

Jūras burāšana

LYS1 grupa

GABRIEL, kapteinis Andris Zirdziņš

1.vieta
Gulf of Riga Regatta (GoRR)

1.vieta
Livonijas kauss

SPANIEL, kapteinis Silards Kamergrauzis

3.vieta
Gulf of Riga Regatta (GoRR)

LYS2 grupa

MOSQUITO, kapteinis Kārlis Balgalvis

2.vieta
Gulf of Riga Regatta (GoRR)

 

(FOTO)

FILIAS, kapteinis Andris Treijs

3.vieta
Gulf of Riga Regatta (GoRR)