Vita Matīse un Juozas Bernotas kļūst par 2021. gada Pasaules čempioniem vindsērfingā Raceboard klasē

21. augustā Rīgā, Ķīšezerā noslēdzās Pasaules čempionāts vindsērfingā Raceboard klasē. Vita Matīse un Juozas Bernotas kļuva par 2021. gada Pasaules čempioniem vindsērfingā Raceboard klasē, pēdējās dienās sīvi cīnoties ar tuvākajiem konkurentiem.

Sieviešu konkurencē otrajā vietā ierindojas Ilona Grīnberga, trešajā vietā Helēna Rožkalne. Vīriešu konkurencē otrajā vietā ierindojās slovāks Patriks Pollaks, Radims Kamenskis no Čehijas un trešajā vietā čehu burātājs Radims Kamenskis.

Māris Birzulis, kluba “360” prezidents, sacensību organizators: “Čempionāts ir aizvadīts godam – visi dalībnieki ir apmierināti ar sacensību norisi un augsto organizācijas līmenī – tas ir patiešām liels prieks, ka esam pierādījuši mūsu spēju organizēt augstākā līmeņa sacensības. Tas ir drošs signāls tam, ka arī nākotnē Latvija spēs uzņemt savās mājās augstākā līmeņa sacensības.”

Pasaules čempionātā vindsērfingā Raceboard klasē no 16. līdz 21. augustam norisinājās Rīgā, Ķīšezerā, sacensībās piedalijās 64 dalībnieki no 13 valstīm – Vācijas, Francijas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Spānijas, Portugāles, Krievijas, Lielbritānijas, Horvātijas un Lietuvas.

Papildus informācija un pilnie sacensību rezultāti atrodami Pasaules čempionāta Raceboard klasē oficiālajā mājas lapā: https://worlds2021.raceboard.org/?fbclid=IwAR2WbcUDwk6o2i3nOSCk1GJCDoBbuPI0qZNHytzoGBiy8ux87tpa5aVAfmM

2021. gadā Pasaules čempionāts Raceboard Masters klasē Rīgā ir iespējams pateicoties Rīgas Domes, LSFP, Burāšanas kluba “360”, Venden, bezalkoholiskā alus GO, Burusports, ION, Cabo Cafe, Latvijas Zēģelētāju savienības un Latvijas Raceboard asociācijas atbalstam.

Vindsērfings ir olimpiskais sporta veids. Olimpiskajās spēlēs līdz šim vindsērfingā ir piedalījušies četri Latvijas burātāji – Ilona Dzelme, Vita Matīse, Ketija Birzule un Ansis Dāle.

Informāciju sagatavoja: Ance Mežaraupe