Rīgas sportisti pārliecinoši uzvar Latvijas Jaunatnes olimpiādes burāšanas disciplīnā

Engurē noslēgušās burāšanas sacensības Latvijas Jaunatnes olimpiādes ietvaros. Burātāji sacentās 3 populārākajās jauniešu burāšanas klasēs – Techno 293, Optimist un Laser 4.7, sadalot 6 medaļu komplektus. Vējdēļu konkurencē Zeltu izcīnīja Viktorija Gailuma un Dāvis Mazais. Optimist klasē uzvarēja Agate Einause un Eduards Muciņš bet Laser 4.7 pirmā vieta Elzai Cibulei un Eduardam Pļaviņam.

Rīgas burātāji izcīnīj 5 zelta medaļas, kā arī 3 sudraba un 3 bronzas medaļas. Atlikusī zelta medaļa Babītei bet 2 sudraba medaļas Jelgavai un 1 Carnikavai.  2 bronzas medaļas izcīnīja Engure un 1 bronzas medaļa Jūrmalai.

Jāpiebilst, ka klašu ietvaros visi sportisti sartēja kā ierasts – kopā. Savukārt, rezultāti tika rēķināti atsevišķi zēnu un meiteņu grupām. Kopējiem rezultātiem ir tikai informatīvs raksturs. VISI REZULTĀTI