Salacgrīvas Čempionāts noslēdzies

Tēma Pasākumi Latvijā | 0

Šajā rudenīgajā svētdienā noslēdzies Salacgrīvas čempionāts Kuivižu jahtklubā.
Pārlieku stiprā vēja dēļ šodienas paredzētie braucieni tika atceti, tāpēc gala rezultāti bija atkarīgi no iepriekšējo dienu snieguma.
Čempionātā burātāji sacentās Laser (Laser, Laser Radial un Laser 4.7) un Optimist klasēs.
Optimist klasē sacensībās kopā startēja 37 burātāji, savukārt kopā pa visām Laser apakšgrupām – 16 sportisti.
Optimist klasē zelta medaļu izcīnīja Martins Atilla (Latvian Topper Club) ar stabilu 1.vietu visos trīs braucienos. 2.vietā kopvērtējumā ierindojās Eduards Muciņš (Rīgas Jahtklubs) ar 7 punktiem, savukārt ar 7 punktu starpību bronzas medaļu ieguva Somijas burātāja- Vanessa Voutilainen.
Laser Radial konkurencē 1. vietu izcīnīja Ance Anna Sekace no Kuivižu Jahtkluba. Savukārt Laser 4.7 grupā 1.vietā ierindojās Kārlis Junkers (Burāšanas akadēmija/ Klubs 360), bet tikai ar viena punkta starpību sudraba medaļu izcīnīja Kārļa kluba biedrs – Roberts Štāls- Buls. Trešajā vietā ar 9 punktiem ierindojās Rīgas Jahtkluba burātāja Elza Cibule.
Visbeidzot Laser Standart grupā pirmo trijnieku veidoja attiecīgi: Juris Rožkalns (Engures Jahtklubs), Mārtiņš Jankovskis (Rojas Jahtklubs) un Andris Markovs (Engures Jahtklubs).

Apsveicam visus panākumiem bagātos burātājus!