Latvijas jaunie burātāji uzrāda lieliskus rezultātus Ziemeļvalstu burāšanas čempionātā!

Tēma Pasākumi ārvalstīs | 0

Pērnavā noslēdzies Ziemeļvalstu jauniešu burāšanas čempionāts, kurā mūsu sportisti uzrādījuši līdz šim nebijušus rezultātus. Zēniem zelta medaļu izcīnīja Mārtiņš Atilla bet bronzu Eduards Pļaviņš. Meitenēm 5. vietu izcīnīja Agate Einause. Komandu sacensībās Latvijas zēnu izlasei sudrabs bet meitenēm bronza!

Regatē startēja Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas labākie jaunie burātāji – kopā 181 burātājs. Mārtiņs Atilla ar 16 punktiem  palika nepārspēts bet Eduards Pļaviņs ar 39 punktiem no zviedrijas pārstāvja Krenslera atpalika tikai par 2 punktiem. Komandu sacensībās Zviedri mūsu jauniešus apsteidza abos finālbraucienos, tādejādi mums sudrabs. Meitenēm komandu sacensībās mazajā finālā uzvara pār Norvēģiju un trešā vieta.