Biedrība “Latvijas Sporta federāciju padome” (LSFP) visām atzītajām sporta federācijām uzliek par pienākumu izveidot Federācijas sportistu reģistru, kurā tiek reģistrētas personas, kuras nodarbojas ar attiecīgo sporta veidu un nodrošināt tā publisku pieejamību.

Reģistrā iekļauj attiecīgās Federācijas licencētas vai citādi reģistrētas personas (sportistus), kas sasniegušas vismaz 10 gadu vecumu un vismaz divas reizes gadā ir piedalījušās attiecīgās Federācijas sacensību kalendārā iekļautās nacionāla līmeņa vai starptautiskās sporta federācijas sacensību kalendārā iekļautās starptautiskās attiecīgā sporta veida sacensībās. 

 

Biedrība „Ūdenssporta klubs Kambīze”
Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Pārstāvētā klase
1 Edgars Bāgants 2006 Vindsērfings
2 Ulrika Garisone 2005 Vindsērfings
3 Patriks Garisons 2009 Vindsērfings
4 Marts Olbiks 2009 Vindsērfings
5 Martins Simsons 2007 Vindsērfings
6 Bruno Spigēns 2006 Vindsērfings
7 Arvils Spigēns 2009 Vindsērfings
8 Līva Škutāne 2007 Vindsērfings
9 Dāvis Škutāns 2009 Vindsērfings
10 Juris Dreimanis 1954 Vindsērfings
11 Raitis Škutāns 1974 Vindsērfings
12 Marta Lilu Berlande 2006 Vindsērfings
13 Emīls Vilmārs Berlands 2006 Vindsērfings
14 Kristers Jēgins 2006 Vindsērfings
15 Ilze Bitīte Freiberga 2005 Vindsērfings
16 Kārlis Lapsa 2006 Vindsērfings
17 Nora Bobule 2007 Vindsērfings
18 Pēteris Straustiņš 2007 Vindsērfings
19 Jēkabs Straustiņš 2011 Vindsērfings
20 Dominiks Blažēvičs 2010 Vindsērfings
21 Anastasija Mihailova 2007 Vindsērfings
22 Kristers Šmaukstelis 2006 Vindsērfings
23 Kate Logina 2007 Vindsērfings
24 Mārcis Logins 2010 Vindsērfings

 

Jauniešu burāšanas klubs Jūrmala
1 Šārona Alīda Caune 2006 ILCA 4
2 Elza Marija Ciema 2007 Optimist
3 Elīna Brence 2007 ILCA 4
4 Paula Riekstiņa 2005 ILCA 4
5 Alise Riekstiņa 2003 ILCA 4
6 Jēkabs Čodars 2007 ILCA 4
7 Matīss Ozoliņš 2006 ILCA 4
8 Marta Kaugare 2005 ILCA 6
9 Marta Līva Rupenheite 2007 ILCA 4
10 Jete Mezīte 2006 ILCA 6
11 Ēvalds Jēkabs Grava 2003 ILCA 6
12 Jūlijs Kaugars 2009 Optimist
13 Gabriels Civjans 2007 Optimist
14 Alise Ance Rupenheite 2008 Optimist
15 Toms Andrejevs 2011 Optimist
16 Ralfs Brencis 2011 Optimist
17 Anna Ramiņa 2011 Optimist
18 Gabija Valgere 2011 Optimist
19 Eduards Kaģis 2007 Optimist
20 Otto Reneslācis 2011 Optimist
21 Artūrs Civjans 2010 Optimist
22 Elza Reneslāce 2010 Optimist
23 Lauma Riekstiņa 2010 Optimist
24 Elizabete Lībķena 2010 Optimist
25 Mihails Ivanovs 2010 Optimist
26 Ansis Čodars 2010 Optimist
27 Gustavs Plato 2010 Optimist
28 Jēkabs Ozoliņš 2011 Optimist
29 Ņikita Čamāns 2009 Optimist
30 Nikola Kamergrauze 2011 Optimist
31 Ēriks Kogans 2009 Optimist
32 Tīna Vēze 2012 Optimist
33 Amēlija Apšāne 2012 Optimist
34 Sāra Hanna Caune 2002 ILCA 6
35 Elvīra Ščedrina 1999 ILCA 4

 

Latvijas Raceboard asociācija
1 Romans Armanovičs 1941 Raceboard windsurfing
2 Zane Atstāja 1991 Raceboard windsurfing
3 Ainārs Atstājs 1963 Raceboard windsurfing
4 Ervīns Bērzs 1963 Raceboard windsurfing
5 Egons Būmanis 1947 Raceboard windsurfing
6 Dainis Caune 1951 Raceboard windsurfing
7 Juris Dreimanis 1954 Raceboard windsurfing
8 Ārijs Gedrovics 1965 Raceboard windsurfing
9 Ilona Grīnberga 1966 Raceboard windsurfing
10 Ints Jaunzems 1959 Raceboard windsurfing
11 Vita Matīse 1972 Raceboard windsurfing
12 Juris Mikitāns 1938 Raceboard windsurfing
13 Gundars Osis 1958 Raceboard windsurfing
14 Alvis Ozoliņš 1968 Raceboard windsurfing
15 Jānis Parasigs-Parasiņš 1969 Raceboard windsurfing
16 Ervīns Priede 1975 Raceboard windsurfing
17 Valts Priede 1996 Raceboard windsurfing
18 Gunārs Rozenbergs 1952 Raceboard windsurfing
19 Helēna Rožkalne 2000 Raceboard windsurfing
20 Rets Skrickis 1965 Raceboard windsurfing
21 Aldis Šuriņš 1965 Raceboard windsurfing
22 Zigmunds Urtāns 1978 Raceboard windsurfing
23 Juris Veidemanis 1953 Raceboard windsurfing
24 Māris Vīgants 1971 Raceboard windsurfing
25 Andris Vītols 1943 Raceboard windsurfing
26 Andris Zande 1963 Raceboard windsurfing
27 Aldis Zēmanis 1957 Raceboard windsurfing
28 Tīna Zēmane 2005 Raceboard windsurfing

 

Rojas Zēģelētāju skola
1 Mikus Birnis 2013 Optimist
2 Emīls Blūms 2011 Optimist
3 Kārlis Dālderis 2013 Optimist
4 Armands Frīdenvalds 2013 Optimist
5 Matīss Gitendofs 2013 Optimist
6 Marta Jansone 2012 Optimist
7 Daniels Ralfs Jansons 2010 RS Feva
8 Elza Meldere 2012 Optimist
9 Marta Meldere 2013 Optimist
10 Aleksandrs Ivanovs 2012 Optimist
11 Tomass Harijs Parsonss 2012 Optimist
12 Herberts Pētersons 2010 RS Feva
13 Rafaels Pralgausks 2013 Optimist
14 Katrīna Šnikvalde 2012 Optimist
15 Rūta Zeltiņa 2013 Optimist
16 Eduards Čeksters 2008 RS Feva
17 Adriāna Gaile 2006 Laser
18 Ralfs Gnevohs 2009 Optimist
19 Estere Jansone 2006 Laser
20 Rūta Jansone 2009 Optimist
21 Ivo Kiršteins 2006 Laser
22 Markuss Pēda 2009 RS Feva
23 Lukass Pralgausks 2009 RS Feva
24 Kristaps Zeltiņš 2007 Optimist
25 Rihards Bramanis 2005 Laser
26 Mārtiņš Jankovskis 1987 Laser

 

Kuivižu jahtklubs / Limbažu novada sporta skola
1 Rihards Bendrāts 2002 ILCA6
2 Arvis Hermanis Maurītis 2005 ILCA6
3 Markuss Miezis 2005 ILCA7
4 Toms Jirgensons 2005 ILCA4
5 Gustavs Penka 2007 ILCA4
6 Timo Ēltams 2009 Optimist
7 Hnrijs Hugo Močāns 2010 Optimist
8 Miks Manfreds Bušs 2010 Optimist

 

Burāšanas klubs 360/Sporta burāšanas akadēmija

1 Agija Ēlerte 2000 ILCA 6/offshore
2 Emīls Amsils 2005 ILCA 4
3 Kārlis Junkers 2004 ILCA 7/offshore
4 Roberts Štāls-Buls 2003 ILCA 7
5 Artjoms Ļesovojs 2004 ILCA 7
6 Karlīna Vaivode 2006 Optimist/ILCA 4
7 Marta Šakare 2004 ILCA 4
8 Artis Kristers Graudums 2009 Optimist
9 Laura Patrīcija Grote 2008 Optimist
10 Ņikita Lakstīgala 1988 ILCA 7
11 Andis Lipsbergs 1982 ILCA 7/offshore
12 Kristaps Ēlerts 2007 Optimist
13 Oskars Grava 2006 Optimist
14 Mārtiņš Junkers 1976 ILCA 7
15 Paula Straume 2009 Optimist
16 Kate Paula Liepiņa 2009 Optimist
17 Kristaps Kadiķis 2008 Optimist
18 Ivans Titovs 2006 Optimist/Platu25
19 Rihards Vaivods 1975 Offshore/Jūras burāšana
20 Alvis Ozoliņš 1968 RB
21 Vita Matīse 1972 RB
22 Dainis Caune 1951 RB
23 Valts Priede 1996 RB
24 Gundars Osis 1958 RB
25 Juris Veidemanis 1953 RB
26 Ervīns Priede 1975 RB
27 Ints Jaunzems 1959 RB
28 Ainārs Atstājs 1963 RB
29 Zane Atstāja 1991 RB
30 Helēna Rožkalne 2001 RB
31 Elizabete Meņģele 2000 iQFoil/slalom
32 Eduards Niedra 2007 Techno293
33 Aleksandra Mortona 2008 Techno293
34 Valters Videnieks 2005 Techno293
35 Ernests Klēbais 2011 Techno293
36 Gustavs Meņģelsons 2009 Techno293
37 Kārlis Meņģelsons 2007 Techno293
38 Gustavs Beķeris 2007 Techno293
39 Elīza Kalve 2007 Techno293
40 Ronalds Aselbors 2006 Techno293
41 Marta Kļaviņa 2005 iQfoil/Techno293
42 Dāvis Klēbais 2007 iQfoil/Techno293
43 Marta Dāle 2011 Techno 293 3,5
44 Patrīcija Zarovska 2008 Techno 293 U15
45 Estere Vilnīte 2011 Techno 293 3,5
46 Patrīcija Popele 2008 Techno 293 U15
47 Rūdolfs Putnis 2011 Techno 293 U15
48 Marta Blaua 2005 Techno 293 U15
49 Paula Rence 2011 Techno 293 3,5
50 Marta Rence 2011 Techno 293 3,5
51 Ivonna Ulme 2005 Techno 293 U17
52 Elīza Kalve 2008 Techno 293 U15
53 Odrija Popele 2007 Techno 293 U15
54 Anna Zubricka 2006 Techno 293 U17
55 Tīna Zēmane 2004 RB
56 Romualds Zelčs 1976 Foil/slalom

 

Latvijas “Topper” klubs (LTK)
1 Mārtiņš Atilla 2004 ILCA
2 Igors Bukovskis 1956 IRC
3 Natālija Jurēvica 1973 IRC
4 Tamāra Ļesovoja 1980 ORC
5 Artjoms Ļesovojs 2004 ORC
6 Jūlijs Ļesovojs 1976 ORC
7 Normunds Maļinovskis 1965 IRC
8 Ēriks Masteiko 1962 Dragon
9 Aleksandrs Mežapuķe 1987 Platu 25
10 Arnis Ozols 1969 MELGES 14
11 Olesja Pervuškina 1987 ORC
12 Sergejs Pervuškins 1973 ORC
13 Alberts Rozins 1957 Farr

 

Latvijas Burāšanas mācību asociācija
1 Jānis Krūmiņš 1980 Kreiserjahtas
2 Ričards Brūveris 1997 Kreiserjahtas
3 Estere Penke 2002 Kreiserjahtas
4 Māra Aļļēna 1987 Kreiserjahtas
5 Līna Gavare 1991 Kreiserjahtas
6 Artis Filips Armalis 1990 Kreiserjahtas
7 Katrīna Znotiņa 2003 Kreiserjahtas
8 Elīna Upe 1987 Kreiserjahtas
9 Oskars Strēlnieks 1977 Kreiserjahtas
10 Silards Kamergrauzis 1974 Kreiserjahtas
11 Kaspars Rožkalns 1984 Kreiserjahtas
12 Zīle Ozoliņa 2003 Kreiserjahtas

 

Jahtklubs “Engure”

1 Ģirts Fišers-Blumbergs 1975 Jūras Sacensību Jahtas
2 Māris Kalns 1958 Jūras Sacensību Jahtas
3 Gunārs Šteinerts 1936 Jūras Sacensību Jahtas
4 Aldis Liepiņš 1968 Jūras Sacensību Jahtas
5 Aigars Pampe 1969 Jūras Sacensību Jahtas
6 Aleksandrs Kanskis 1960 Jūras Sacensību Jahtas
7 Toms Fišers-Blumbergs 2000 Jūras Sacensību Jahtas, ILCA 7
8 Almants Reinbergs 1959 Jūras Sacensību Jahtas
9 Viesturs Ošenieks 1972 Jūras Sacensību Jahtas
10 Viesturs Ošnieks 1969 Jūras Sacensību Jahtas, Kite
11 Uģis Skrupskis 1980 Jūras Sacensību Jahtas
12 Herberts Blumbergs 1980 Jūras Sacensību Jahtas
13 Andris Miglinieks 1973 Jūras Sacensību Jahtas
14 Oskars Kambala 1967 Jūras Sacensību Jahtas
15 Ilgonis Balodis 1969 Jūras Sacensību Jahtas
16 Solvita Rozentāle-Balode 1971 Jūras Sacensību Jahtas
17 Adrija Karlivāne 2010 Optimist
18 Annija Blūma 2006 ILCA 4
19 Daniels Ēriks Markovs 2007 Optimist
20 Elza Bērziņa 2006 ILCA 4
21 Gustavs Gronskis 2007 ILCA 4
22 Kārlis Dubra 2005 ILCA 6, ILCA 7
23 Ralfs Bite 2006 Optimist
24 Tīna Fišere-Blumberga 2007 Optimist
25 Ulla Katrīna Dubra 2008 Optimist

 

Latvijas Optimist klases asociācija

1. PĻAVIŅŠ Rihards 31/03/2007 Optimist
2. CIVJANS Gabriels 05/07/2007 Optimist
3. MARKOVS Daniels Ēriks 15/04/2007 Optimist
4. FIŠERE-BLUMBERGA Tīna 09/04/2007 Optimist
5. RUPENHEITE Alise Ance 08/11/2008 Optimist
6. KAUGARS Jūlijs 16/02/2009 Optimist
7. LĪBĶENA Elizabete 29/05/2010 Optimist
8. ĒLTAMMS Timo 01/08/2009 Optimist
9. KALNIŅŠ Eduards 01/12/2010 Optimist
10. PAVLOVA Nellija 18/03/2009 Optimist
11. CIEMA Elza Marija 07/09/2007 Optimist
12. CIVJANS Artūrs 07/12/2010 Optimist
13. ČODARS Ansis 19/02/2010 Optimist
14. GRAUDUMS Artis Kristers 06/05/2009 Optimist
15. GNEVOHS Ralfs 06/01/2009 Optimist
16. ŠTĀLE Šarlote 07/12/2007 Optimist
17. ŠTĀLS Emīls 14/08/2009 Optimist
18. MOČĀNS Henrijs Hugo 24/07/2010 Optimist
19. MELBĀRDIS Valts Gustavs 10/04/2009 Optimist
20. RIEKSTIŅA Lauma 26/09/2010 Optimist
21. RENESLĀCIS Otto Vilnis 01/10/2011 Optimist
22. RENESLĀCE Elza Kristiana 21/06/2010 Optimist
23. PLATO Gustavs 10/01/2010 Optimist
24. GROTE Laura Patrīcija 31/07/2008 Optimist
25. STRAUME Paula Aleksandra 09/03/2009 Optimist
26. VALGERE Gabija 13/04/2011 Optimist
27. JANSONS Toms 13/07/2009 Optimist
28. KAMERGRAUZE Nikola 10/03/2011 Optimist
29. OZOLIŅŠ Jēkabs 12/10/2011 Optimist
30. ANDREJEVS Toms 21/05/2011 Optimist
31. BRENCIS Ralfs 18/03/2011 Optimist
32. KAĢIS Eduards 22/11/2007 Optimist
33. ČAMĀNS Ņikita 10/05/2009 Optimist
34. KOGANS Ēriks 27/03/2009 Optimist
35. APŠĀNE Amēlija 04/06/2012 Optimist
36. VĒZE Tīna 11/04/2012 Optimist
37. RAMIŅA Anna 28/08/2011 Optimist
38. AUZIŅŠ Jēkabs 13/07/2012 Optimist
39. ŠAKARS Valters Pēteris 28/10/2008 Optimist

 

Latvijas Jūras burāšanas asociācija

1 Jānis Norde 1963 ORC
2 Silards Kamergrauzis 1974 ORC/Platu25
3 Inese Saliņa 1977 Platu25
4 Ilona Skorobogatova 1987 ORC

 

Ra Sailing

1 Laila Bankovska 1983 Platu 25
2 Ieva Kaļķe 1984 Platu 25
3 Kristīne Kronberga 1974 Platu 25
4 Egita Lubiņa 1975 Platu 25
5 Līga Platais 1969 Platu 25
6 Inese Saliņa 1977 Platu 25
7 Daina Vīksna 1972 Platu 25
8 Linda Zaļā 1971 Platu 25

 

Latvijas TOPCAT klases asociācija

1 Guntars Maļina 1975 TOPCAT K1
2 Jānis Priede 1985 TOPCAT K1
3 Didzis Gavars 1966 TOPCAT K1
4 Indulis Grīnfogels 1971 TOPCAT K1
5 Kārlis Šulte 1975 TOPCAT K1
6 Patriks Šulte 2000 TOPCAT K1
7 Silards Kamergrauzis 1974 TOPCAT K1
8 Sandis Rauza 1972 TOPCAT K1
9 Arnis Zanders 1980 TOPCAT K1
10 Oskars Buls 1986 TOPCAT K1

 

Latvijas Laser burātāju asociācijas biedri

1 Estere Kumpiņa 2001 ILCA6
2 Anna Vernere 2000 ILCA6
3 Mārtiņš Jankovskis 1987 ILCA7
4 Agija Ēlerte 2000 ILCA6
5 Toms Fišers-Blumbergs 2000 ILCA7
6 Rihards Bendrāts 2002 ILCA7
7 Kārlis Junkers 2004 ILCA7
8 Eduards Pļaviņš 2002 ILCA7
9 Andris Markovs 1981 ILCA7
10 Roberts Štāls-Buls 2003 ILCA7
11 Mārtiņš Junkers 1976 ILCA7
12 Markuss Miezis 2005 ILCA7
13 Artjoms Ļesovojs 2004 ILCA7
14 Elza Cibule 2003 ILCA6
15 Paula Laipniece 2004 ILCA6
16 Marta Līva Rupenheite 2006 ILCA4
17 Kārlis Dubra 2005 ILCA7
18 Andris Zjatkovs 1964 ILCA7
19 Arvis Hermanis Maurītis 2005 ILCA7
20 Rihards Bramanis 2005 ILCA6
21 Marta Elīza Šakare 2004 ILCA4
22 Mārtiņš Atila 2004 ILCA6
23 Agate Einause 2004 ILCA4
24 Ričards Muciņš 2006 ILCA4
25 Emīls Mikus Baškevics 2005 ILCA6
26 Adriāna Gaile 2006 ILCA4
27 Emīls Haralds Amsils 2005 ILCA4
28 Elīna Brence 2007 ILCA4
29 Šārona Alīda Caune 2006 ILCA4
30 Marta Kaugare 2005 ILCA6
31 Alise Riekstiņa 2003 ILCA4
32 Jete Mezīte 2006 ILCA6
33 Ņikita Lakstīgala 1988 ILCA7
34 Sergejs Filatovs 1965 ILCA7
35 Toms Jirgensons 2005 ILCA6
36 Gustavs Penka 2007 ILCA4
37 Viesturs Simsons 2006 ILCA4
38 Jēkabs Čodars 2007 ILCA4
39 Matīss Ozoliņš 2006 ILCA4
40 Ance Anna Sekace 2001 ILCA6
41 Valentīns Kalniņš 2006 ILCA4
42 Paula Riekstiņa 2005 ILCA4
43 Ivo Kiršteins 2006 ILCA4
44 Estere Jansone 2006 ILCA4
45 Karlīna Vaivode 2006 ILCA4

 

Pilsētas jahtklubs

1 Jānis Albertiņš 1980 Jūras jahtas
2 Anastasija Veselkova 2001 Jūras jahtas
3 Ieva Estere Zālīte 1997 Jūras jahtas
4 Kristians Švītiņš 2004 Jūras jahtas
5 Viktors Kričfalušijs 1980 Jūras jahtas
6 Madara Migale 1986 Jūras jahtas
7 Mihails Pliners 2001 Jūras jahtas
8 Dzintars Ozoliņš 1971 Jūras jahtas
9 Jānis Strīpnieks 1976 Jūras jahtas
10 Jana Škutāne 1979 Jūras jahtas
11 Roberts Kristiņš 1975 Jūras jahtas
12 Vita Matīse 1972 Vējdēļi
13 Jānis Grīslis 1972 Jūras jahtas
14 Andrejs Rubahovs Jūras jahtas
15 Romans Mickevičs Jūras jahtas
16 Vitālijs Koškins Jūras jahtas
17 Jānis Kamars Jūras jahtas
18 Jānis Krēmers Jūras jahtas
19 Vladimirs Oderovs Jūras jahtas
20 Jānis Gulbis Jūras jahtas
21 Jurijs Konovalovs Jūras jahtas
22 Vadims Konovalovs Jūras jahtas
23 Karina Rubahova Jūras jahtas
24 Mārtiņš Knipšis Jūras jahtas
25 Elīna Sproģe Jūras jahtas
26 Ivans Orehovs 420
27 Romans Korobkovs 420
28 Veronika Dolgova Optimist
29 Lelde Mitrofanova Optimist
30 Pjotrs Golubovskijs Optimist
31 Kristaps Jānis Ķeruss Optimist
32 Jonatans Galperins Optimist
33 Augusts Leinasaris Optimist
34 Kate Ērika Alberta Optimist
35 Aleksandrs Rižkovs Optimist
36 Paulīna Bārtule Optimist
37 Kristofers Kleinšmits Optimist
38 Artis Strautmanis Optimist
39 Krišs Iļģis Optimist
40 Agate Upīte Optimist
41 Domenikss Jakušonoks Optimist
42 Anna Albertiņa Optimist
43 Aigars Fakss Optimist
44 Roberts Meždreijs Optimist
45 Ludvigs Anspoks Optimist
46 Una Baranova Optimist

 

Rīgas Sporta burāšanas centrs

1 Laila Bankovska 1983 Platu 25
2 Ieva Kaļķe 1984 Platu 25
3 Kristīne Kronberga 1974 Platu 25
4 Egita Lubiņa 1975 Platu 25
5 Līga Platais 1969 Platu 25
6 Inese Saliņa 1977 Platu 25
7 Daina Vīksna 1972 Platu 25
8 Linda Zaļā 1971 Platu 25
9 Jānis Krūmiņš 1980 Kreiserjahtas
10 Ričards Brūveris 1997 Kreiserjahtas
11 Estere Penke 2002 Kreiserjahtas
12 Māra Aļļēna 1987 Kreiserjahtas
13 Līna Gavare 1991 Kreiserjahtas
14 Artis Filips Armalis 1990 Kreiserjahtas
15 Katrīna Znotiņa 2003 Kreiserjahtas
16 Elīna Upe 1987 Kreiserjahtas
17 Oskars Strēlnieks 1977 Kreiserjahtas
18 Silards Kamergrauzis 1974 Kreiserjahtas
19 Kaspars Rožkalns 1984 Kreiserjahtas
20 Zīle Ozoliņa 2003 Kreiserjahtas
21 Aleksandrs Smertjevs 1969 LYS
22 Artjoms Smertjevs 1991 LYS
23 Jurijs Pavlovs 1961 LYS
24 Vladimirs Balamutovs 1951 LYS
25 Helmuts Vindbergs 1979 LYS
26 Vitalijs Koškins 1979 LYS
27 Edgars Krasņikovs 1979 LYS
28 Dāvis Benefelds 2002 LYS
29 Laura Gatavs 1978 LYS
30 Kaspars Rožkalns 1984 LYS
31 Jānis Indriks 1988 LYS
32 Elīna Upe 1987 LYS
33 Mārtiņš Ēvalds 1979 LYS
34 Andis Lipsbergs 1982 LYS
35 Kārlis Balgalvis 1983 LYS
36 Kaspars Kutkevičs 1981 LYS
37 Tomass Barillo 1977 LYS
38 Normunds Krūmiņs 1976 LYS
39 Gatis Bērziņš 1983 LYS
40 Artūrs Zirnis 1983 LYS
41 Karīna Balgalve 1986 LYS
42 Rolans Kugrēns 1984 LYS
43 Uldis Lapsiņs 1985 LYS
44 Mārtiņš Skrolis 1988 LYS
45 Andris Straujups 1978 LYS
46 Jānis Putraims 1985 LYS
47 Kristaps Remess 1980 LYS
48 Jolanta Krastiņa 1991 LYS
49 Dace Simsone 1970 LYS
50 Eriks Martinovs 1981 LYS
51 Vents Lasis 1976 LYS
52 Zane Straume 1976 LYS
53 Jānis Kārkliņš 1982 LYS
54 Artis Ozols 1984 LYS
55 Aigars Kišuro 1957 LYS 1
56 Niklāvs Neimanis 1986 LYS 1
57 Gustavs Neimanis 1990 LYS  1
58 Valdis Ģīlis 1995 LYS 1
59 Andris Māliņš 1957 LYS 1
60 Ēvalds Stupišs 1959 LYS  1
61 Guntars Graudiņš 1958 LYS 1
62 Andis Jurjāns 1956 LYS 1
63 Māris Jurjāns 1982 LYS 1
64 Alvis Ārgalis 1941. jūras burāšana
65 Edvīns Mauriņš 1947. jūras burāšana
66 Harijs Ģērmanis 1952. jūras burāšana
67 Andrejs Balodis 1952. Star klase / jūras burāšana
68 Jānis Ozols 1960. Star klase / jūras burāšana
69 Guntra Ozola 1963. Star klase / jūras burāšana
70 Aigars Kišuro 1960. jūras burāšana
71 Indra Kišuro 1961. jūras burāšana
72 Valdis Cibuls 1960. Star klase / jūras burāšana
73 Kārlis Braučs 1959. Star klase / jūras burāšana
74 Diāna Brauča 1961. jūras burāšana
75 Mārtiņš Grobiņš 1963. izklaidājošā burāšana
76 Laima Grobiņa 1967. Star klase / jūras burāšana
77 Juris Greizis 1963. jūras burāšana
78 Toms Metuzāls 1977 Platu25
79 Aleksandrs Mežapuķe 1987 PLATU25
80 Arnis Ozols 1969 PLATU25
81 Sergejs Golubevs 1973 PLATU25
82 Aleksandrs Ņesterenko 1980 PLATU25
83 Aleksejs Jeļins 1971 PLATU26
84 Iveta Sopoleva 1978 PLATU27
85 Filips Titovs 1978 Platu25
86 Ivans Titovs 2006 Platu25
87 Igors Galkins 1974 Platu25
88 Nikita Galkins 2006 Platu25
89 Yevhen Chadiuk 1986 Platu25
90 Andrejs Buls 1975 Paltu25
91 Ivars Putrišķis 1978 Platu25
92 Igors Nikolajevs 1968 Paltu25
93 Indars Kalniņš 1979 Platu25
94 Ričards Omonbriedis 1982 Platu25/offshore
95 Kārlis Junkers 2004 ILCA 7/offshore/PLATU25
96 Roberts Štāls-Buls 2003 ILCA 7/PLATU25
97 Anna Bula 1977 PLATU25
98 Zane Straume 1976 PLATU25
99 Edgars Makārovs 1980 PLATU25
100 Jolanta Krastiņa 1991 PLATU25
101 Ivars Balodis 1979 PLATU25

 

Stirnu raga jahtklubs

1 Guna Aldere 1977 STAR
2 Jānis Alders 1975 STAR
3 Mārtiņš Ošs 1976 STAR
4 Andrejs Buls 1975 PLATU 25
5 Kristīne Štāla-Bula 1978 STAR