Latvijas Burāšanas izlases dalībnieki:

Estere Kumpiņa un Agija Ēlerte (līdz Tokijas 2020 OS kvalifikācijas noslēgumam).

 

Optimist klases izlase dalībai 2021.g. Pasaules čempionātā.

Karlīna Vaivode, Rihards Pļaviņš, Paula Kristiāna Sīmane, Jūlijs Kaugurs, Jēkabs Čodars.

 

Latvijas Laser burātāju izlase balstoties uz Latvijas Laser burātāju asociācijas 2020.g. reitingu.

Laser 4.7 jaunietes: Agate Einause, Alise Riekstiņa, Jete Mezīte, Marta Līva Rupenheite, Elīna Brence.

Laser 4.7 jaunieši: Emīls Miks Baškevics, Eduards Muciņš, Emīls Haralds Amsils, Mārtiņš Atilla, Kārlis Dubra.

Laser Radial sievietes: Estere Paula Kumpiņa, Agija Ēlerte, Elza Cibule, Anna Vernere, Paula Laipniece.

Laser Radial vīrieši: Roberts Štāls-Buls, Eduards Pļaviņš, Kārlis Junkers, Artjoms Ļesovojs, Mārtiņš Atilla.

Laser Radial Standart: Mārtiņš Junkers, Andris Zjatkovs, Mārtiņš Jankovskis, Sergejs Filatovs, Jānis Benfelds.

 

Latvijas vindsērfinga izlase BIC Techno293 klasē.

U 3..5: Kristers Krauklis, Arvils Spigēns, Marts Olbiks, Estere Vilnite, Kristiana Burlova.

U -13: Ernests Jēkabsons, Dāvis Škutāns, Viljams Preiss, Patriks Garisons, Gustavs Meņģelsons.

U -15 meitenes: Ksenija Polivenko, Līva Škutāne, Emilija Voronina, Aleksandra Mortona.

U -15 zēni: Miks Bušmanis, Eduards Niedra, Jurģis Vaivods, Martins Simsons.

U -17 meitenes: Marta Kļaviņa, Marta Lilu Berlande, Ulrika Garisone, Ilze Bitite Freiberga.

U -17 zēni: Gustavs Beķeris, Bruno Sprigēns, Leonards Blūms, Kārlis Tomsons, Dāvis Mazais.

 

Latvijas vindsērfinga izlase  IQFoil klasē.

U -15: Miks Bušmanis, Viljams Preiss, Dāvis Škutāns, Kristers Krauklis, Anrijs Edžiņš,

U – 17: Dāvis Mazais, Kārlis Tomsons, Ronalds Aselbors, Henrijs Vīgants, Martins Simsons,

U – 19: Dāvis Mazais, Jēkabs Čeže, Artūrs Sprindžuks, Edijs Bušmanis, Klāvs Kaupa,

Pieaugušie Sievietes: Elizabete Menģele, Marta Kļaviņa, Ilze Bitīte Freiberga, Hetija Keita Gertmane, Viktorija Gailuma,

Pieaugušie Vīrieši: Jānis Preiss, Dāvis Mazais, Jēkabs Čeže, Artūrs Sprindžuks, Mārtiņš Dzirnieks.