Latvijas sportistēm sudrabas un bronza sacensībās Tallinā

Tēma Pasākumi ārvalstīs | 0

Vakar noslēdzās Igaunijas Čempionāta etaps Tallinā.
Sacensībās Latviju pārstāvēja 6 sportisti – 4 Laser Radial klasē un 2 Laser Standart.
Stiprā vēja dēļ 2.sacensību dienā braucieni tika atcelti, taču neskatoties uz to kopā tika doti 7 starti.

Mūsu burātāji uzrādīja labus rezultātus konkurējot ar pašmāju – Igauņu burātājiem.
Šajās sacensībās visu goda pjedestālu ieņēma meiteņu sportistes. Latvijas burātāja Estere Kumpiņa ar 14 punktiem (Rīgas Jahtklubs) izcīnīja sudraba medaļu tikai ar viena punkta starpību no līderes- Igauņu burātājas Anna Pohlak. Savukārt, bronza tika piešķirta Agijai Ēlertei, kura noslēdza sacensības ar 16 punktiem kopvērtējumā (Rīgas Jahtklubs).

Visi sacensībās startējušie Latvijas burātāji ieņēma pozīcijas labāko divdesmitniekā.