Latvijas burātāji uzrāda augstus rezulātus Igaunijas čempionātā

Tēma Pasākumi ārvalstīs | 0

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā, Pērnavā norisinājās Igaunijas Čempionāta pēdējais posms Optimist un Laser 4.7 klasēs.

Mūsu sportisti uzrādīja labu sniegumu un augstus rezultātus.

Optimist klasē Rīgas Jahtkluba burātāja Agate Einause izcīnīja pirmo vietu, uzrādot stabilu rezultātu visos 8 grupas braucienos un finišējot kā līdere finālbraucienā. Savukārt sudraba medaļu ieguva burātājs Emīls Amsils (Burāšanas akadēmija/ Klubs 360).
Finālbraucienā no Latvijas sportistiem piedalījās arī Kārlis Dubra no Engures Jahtkluba, kurš kopvērtējumā ierindojās 6.vietā.

Savukārt Laser 4.7 klasē pēc grupu braucieniem pusfinālā cīnījās divi Latvijas sportisti- Roberts Štāls-Buls (Burāšanas akadēmija/ Klubs 360) un Eduards Pļaviņš (Rīgas Jahtklubs). Kopvērtējumā burātāji ierindojās attiecīgi 6. un 10.vietā.
Sieviešu konkrencē Latvijas burātāja Elza Cibule (Rīgas Jahtklubs) izcīnīja sudraba medaļu. Tikai ar 4 punktu starpību 3.vietā meitenēm ierindojās Engures Jahtkluba sportiste Leila Helga Sāra Tolstika.

Kopumā Pērnavā sacensībās startēja 16 Latvijas burātāji.