Rīgas jahtklubu 2012. gada sezonas slēgšanas regate

6. oktobrī Pilsētas jahtklubs aicina burātājus piedalīties Rīgas jahtklubu 2012. gada burāšanas sezonas slēgšanas regatē Daugavas akvatorijā. Sacensību komiteja šobrīd nolikumā paredzējusi trīs braucienus ar starta un finiša līniju Rīgas Pasažieru ostas tuvumā. Līdz ar to daļa no spraigākajiem sacensību momentiem šosezon vēl pēdējo reizi būs redzami arī skatītājiem no krasta. Atbilstoši faktiskajiem laika apstākļiem distances shēma tiks paziņota sacensību instruktāžā un pirmais starts dots ap pulksten 11:00.

 

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes šonedēļ sola īsti rudenīgu laiku un naktī uz piektdienu ir gaidāma arī pirmā stiprā vētra, tomēr nedēļas nogalē vējš pakāpeniski pierims. Pēc tam, kad jahtas būs finišējušas, Pilsētas jahtklubā dalībnieki varēs baudīt siltu zupu.

 

Dalībai regatē tiek aicinātas visas jahtas, kurām ir piešķirts LYS-2012 koeficients, kā arī, ja tāda nav, pie pieteikšanās koeficientu piešķirs sacensību komiteja.

 

Sacensību nolikums un pieteikuma veidlapa

 

Iepriekšēja pieteikšanās iespējama no 2. līdz 5. oktobrim, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pastu: kanska1409@gmail.com

 

Ziedo burāšanas attīstībai!!!

Seko Latvijas Zēģelētāju savienībai Facebook un Twitter!

 


Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2012.10.2 11:58

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri